MHOUSE Boutique Hotel Palma

****
Can Maçanet 1a, Palma De Mallorca, 07003, Spania
Bestill nå online. Priser fra EUR94.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra EUR94

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
Gratis Wi-Fi
Parkering tilgjengelig
Send denne siden

MHOUSE Boutique Hotel Palma er et 4-stjerners hotellet beleilig plassert i Palma de Mallorca. Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester. Hotellets gjester kan dra nytte fra bilutleietjenester på stedet.

Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt. På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.

En vennlig og hjelpsom portvakt står alltid klar for å hjelpe deg med enhver forespørsel.

Om været tillater det, er utendørs svømmebassenget et perfekt sted å nyte livet ved. For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.

Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.

Hotellet er fullstendig røykfritt. Gjestene kan nyte et spredt utvalg av både alkoholdige og alkoholfrie drinker i husets bar/lounge.

Vis mer »

Spørsmål og Svar

MHOUSE Boutique Hotel Palma Rom

Deluxe Junior Suite
1 Sofa bed 37 sqm
Coffee/tea maker, Minibar, Shower, Safety deposit box, TV
Superior Room
1 King bed 26 m2
Minibar, Shower, TV, Telephone, Air conditioning

2 Twin Beds OR 1 King Bed

280 sq feet

Internet - Free dial-up internet access

Entertainment - 40-inch Smart TV with premium channels

Food & Drink - Espresso maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and free bottled water

Sleep - Premium bedding, a down duvet, blackout drapes/curtains, turndown service, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathrobes, and a shower with a rainfall showerhead

Practical - Laptop-compatible safe, double sofa bed, and phone; cribs (free) available on request

  >>
Junior Suite (3 adults)
1 King bed
Minibar, Shower, TV, Telephone, Air conditioning

1 King Bed

Soundproofed room

Layout - 2 bedrooms

Internet - Free dial-up internet access

Entertainment - 40-inch Smart TV with premium channels

Food & Drink - Espresso maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and free bottled water

Sleep - Premium bedding, a down duvet, blackout drapes/curtains, turndown service, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathrobes, and a shower with a rainfall showerhead

  >>
Suite, 2 Bedrooms, Terrace (5 adults)
1 King bed
Minibar, Shower, TV, Telephone, Air conditioning

1 King Bed

Soundproofed room

Layout - 2 bedrooms

Internet - Free dial-up internet access

Entertainment - 40-inch Smart TV with premium channels

Food & Drink - Espresso maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and free bottled water

Sleep - Premium bedding, a down duvet, blackout drapes/curtains, turndown service, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathrobes, and a shower with a rainfall showerhead

  >>
Suite, 2 Bedrooms, Terrace (3 adults)
1 King bed
Minibar, Shower, TV, Telephone, Air conditioning

1 King Bed

Soundproofed room

Layout - 2 bedrooms

Internet - Free dial-up internet access

Entertainment - 40-inch Smart TV with premium channels

Food & Drink - Espresso maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and free bottled water

Sleep - Premium bedding, a down duvet, blackout drapes/curtains, turndown service, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathrobes, and a shower with a rainfall showerhead

  >>
Suite, 2 Bedrooms, Terrace
1 King bed
Minibar, Shower, TV, Telephone, Air conditioning

1 King Bed

Soundproofed room

Layout - 2 bedrooms

Internet - Free dial-up internet access

Entertainment - 40-inch Smart TV with premium channels

Food & Drink - Espresso maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and free bottled water

Sleep - Premium bedding, a down duvet, blackout drapes/curtains, turndown service, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathrobes, and a shower with a rainfall showerhead

  >>
Junior Suite
1 King bed 43 m2
Minibar, Shower, TV, Telephone, Air conditioning

1 King Bed

463 sq feet

Layout - 2 bedrooms

Internet - Free dial-up internet access

Entertainment - 40-inch Smart TV with premium channels

Food & Drink - Espresso maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and free bottled water

Sleep - Premium bedding, a down duvet, blackout drapes/curtains, turndown service, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathrobes, and a shower with a rainfall showerhead

  >>
Suite, 2 Bedrooms, Terrace (4 adults)
1 King bed 59 m2
Minibar, Shower, TV, Telephone, Air conditioning

1 King Bed

635 sq feet

Layout - 2 bedrooms and sitting area

Internet - Free dial-up internet access

Entertainment - 40-inch Smart TV with premium channels

Food & Drink - Espresso maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and free bottled water

Sleep - Premium bedding, a down duvet, blackout drapes/curtains, turndown service, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathrobes, and a shower with a rainfall showerhead

  >>
Double Room
2 Twin bed 22 sqm
Coffee/tea maker, Minibar, Shower, Safety deposit box, TV
Superior Double Room
2 Twin bed 26 sqm
Coffee/tea maker, Minibar, Shower, Safety deposit box, TV
Two-Bedroom Suite
1 Sofa bed 59 sqm
Coffee/tea maker, Minibar, Shower, Safety deposit box, TV

MHOUSE Boutique Hotel Palma Hotell Tjenester og fasiliteter

Gratis trådløst Internett
Parkering tilgjengelig
Kaffe- og tekoker
Vannkoker

 

Gjesteanmeldelser

Anmeldelser for dette hotellet er kun på engelsk. Klikk her for å se >>
Klikk her for å si din mening >>

MHOUSE Boutique Hotel Palma Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på MHOUSE Boutique Hotel Palma?
Innsjekking er mulig fra kl. 15:00. Utsjekking er senest kl. 12:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til MHOUSE Boutique Hotel Palma?
Palma de Mallorca, Spain (PMI) ligger 4.65 mi fra eiendommen.
Tilbys romservice?
Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester.
Er bilutleie tilgjengelig i nærheten?
Hotellets gjester kan dra nytte fra bilutleietjenester på stedet.
Er resepsjonen åpen 24 timer i døgnet?
Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.
Er det restauranter på stedet eller i nærheten?
På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.
Er det en concierge tilgjengelig på MHOUSE Boutique Hotel Palma?
En vennlig og hjelpsom portvakt står alltid klar for å hjelpe deg med enhver forespørsel.
Har eiendommen et svømmebasseng?
Om været tillater det, er utendørs svømmebassenget et perfekt sted å nyte livet ved.
Har hotellrommene safer?
For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.
Tilbyr MHOUSE Boutique Hotel Palma gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.
Har MHOUSE Boutique Hotel Palma en salong eller bar?
Gjestene kan nyte et spredt utvalg av både alkoholdige og alkoholfrie drinker i husets bar/lounge.

MHOUSE Boutique Hotel Palma på kartet

📍 MHOUSE Boutique Hotel Palma
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
...the staff at the hotel who were most helpful, friendly and welcoming. They made our stay a real happy occasion...
Totalvurdering: 6.5
(av 10) Basert på 2 stemmer
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av MHOUSE Boutique Hotel Palma

    • Palma de Mallorca, Spain (PMI) - 4.65 mi

    Museer

    • Cabrera s Museum Es Celler - 863 f
    • Museu d Art Espanyol Contemporani Fundacion Juan March - 981 f
    • Museum Diocesa - 0.37 mi
    • Es Baluard Museum fur moderne und zeitgenossische Kunst - 0.54 mi
    • Es Baluard Contemporary Art Museum - 0.54 mi

Hoteller i nærheten av MHOUSE Boutique Hotel Palma

Convent de la Missio- Adults Only is a sophisticated retreat set within a 17th-century monastery, perfectly situated in the heart of Palma's historic centre. ...
Offering an outdoor and indoor pool, Boutique Hotel Posada Terra Santa is in Palma de Mallorca's Old Town. In a 16th-century manor, this hotel features a spa ...
Located just off Palma’s Avenida Jaime III shopping street, Hotel Palladium offers modern, air-conditioned rooms with city views and free WiFi. All rooms have ...
AN AUTHENTIC 17TH-CENTURY MALLORCAN HOUSE. HISTORY, DESIGN AND PRIVACY A former palace, Can Cera is a unique accommodations choice, devised to create a space ...